british-vlag_edited.png
LIEFHEBBERS VAN OUDE EN NIEUWE ENGELSE AUTO'S

CONTACT

The English Drivers Guild VZW

Moerstraat 18

2242 Zandhoven

Bent u geïnteresseerd in onze club? Twijfel dan niet om lid te worden van de club. Vul hiernaast de gevraagde gegevens in dan nemen wij spoedig contact met u op. Na betaling van uw lidgeld kunt u zichzelf lid noemen van The English Drivers Guild.

Contactpersonen


Algemeen

info@tedg.be

 

Voorzitter

De Backker Eric

voorzitter@tedg.be

 

Ondervoorzitter

Quirynen Pascal

ondervoorzitter@tedg.be

 

Secretaris

Gijselings Min

secretaris@tedg.be

 

Penningmeester

Michielsen Lief

penningmeester@tedg.be

 

Evenementen

Verbrugge Peter

evenementen@tedg.be

 

Redactie
Brouwer Rob

redactie@tedg.be

Shopverantwoordelijke

Gijselings Min

shop@tedg.be

 

Lidgelden

Jaarlijks lidgeld

Binnenlandse leden: €45,00 
Buitenlandse leden: €45,00 
Eenmalige administratieve bijdrage voor nieuwe leden: €12,50
Administratieve bijdrage bij herinschrijving : €5,00

 

Lid worden:

Tussen 1 januari en 30 juni: 100%
Tussen 1 juli en 30 september: 50%
Na 1 oktober: 100% (inclusief het volgende jaar)

Clublokaal, clubadres en andere gegevens

Financiële rekening
 

KBC: BE17 7370 2965 0721

 

Erkenning BFOV

Erkend onder nummer 183 bij de Belgische Federatie voor Oude Voortuigen.

Bedankt voor uw interesse!